Pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy jest okładka. To właśnie ona powinna zachwycać kolorem, estetyką i intrygującym projektem. Takie właśnie są proponowane przez Fabrykę Czasu oprawy kalendarzy i notesów, które wyróżniają się miłą w dotyku fakturą, a także walorami wizualnymi. Proponujemy rozwiązania wykorzystujące takie materiały, jak okleina skóropodobna, poliuretanowa, a także ze skóry ekologicznej.

Wybierając oprawy przykładamy największą wagę do ich jakości, zaś ich szeroka gama kolorystyczna daje nam praktycznie nieograniczone możliwości. Przygotowaliśmy również ofertę indywidualną, która pozwala naszym Klientom w pełni dostosować wygląd oraz fakturę oprawy notesów i kalendarzy. Udostępniamy między innymi wersje błyszczące, matowe, a także aksamitne. Design, a także dodatkowe elementy, wybierają Państwo samodzielnie. Pozwala to stworzyć doskonały projekt, w pełni spełniający potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów.

Zachęcamy również do zapoznania się z niestandardowymi rozwiązaniami, znajdującymi się w naszej ofercie - oprawami YOGA. Jest to model, którego nie można określić miękkim lub twardym - znajduje się on pomiędzy. Wyróżnia je duża elastyczność pozwalając na ich dowolne zginanie, nie obawiając się o zniszczenie kartek kalendarza, czy też notesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia!

Oprawa Filigrana

Oprawa przypominająca sukno wełniane, eleganckie i ponadczasowe. Dostępna w dwóch klasycznych kolorachh

Oprawa Flock

Okleina skóropodobna o wyraźnej strukturze, matowa, idealna dla wszystkich, którzy oczekują nietuzinkowych rozwiązań, połączenie tradycyjnej elegancji z nowoczesnym wzornictwem nadaje kalendarzom unikatowy wygląd.

Oprawa Inox

Wysokiej jakości okleina poliuretanowa wyglądem przypominająca szczotkowaną stal

Oprawa Lunare

Oprawa ekskluzywna, aksamitna w dotyku, delikatnie przeplatana błyszczącą nitką. Dostępna w kilku pięknych a zarazem klasycznych kolorach

Włoska okleina poliuretanowa o niebanalnej strukturze i kolorach. Posiada właściwości termoprzebarwialne. Idealnie nadaje się na kalendarze, notesy, teczki, albumy, porządki.

Oprawa Nebraska

Okleina skóropodobna z widocznymi żyłkami, termoprzebarwialna, lekko błyszcząca, wyglądem i strukturą idealnie przypomina prawdziwą skórę, elegancki wygląd, naturalna kolorystyka oraz wysoka jakość.

Oprawa Twill

Oprawa matowa, prążkowana o wyrazistej strukturze przypominającej sztruks. Dostępna w pięciu nasyconych kolorach.

Okładka Double

Stwórz organizer idealny! Jeśli uważasz, że w klasycznych kalendarzach jest za mało miejsca na dodatkowe notatki niezwiązane z konkretnymi datami lub szukasz czegoś więcej niż planer w stylu bullet journala, to rozwiązanie jest dla Ciebie!