Jaka jest najlepsza forma promocji firmy? Taka, która dobrze kojarzy się klientom. Z tego powodu kalendarze reklamowe cieszą się od lat niesłabnącym zainteresowaniem – łączą w sobie element marketingowy z faktyczną użytecznością, docenianą przez użytkowników.

Przyciągają wzrok już z daleka!

Nasze kalendarze reklamowe to dla Państwa szansa na atrakcyjne wizualnie zaprezentowanie swojej firmy bądź proponowanych usług. Dbamy o to, by grafiki prezentowane na okładkach modeli książkowych czy też w główkach modeli ściennych zachwycały jakością wykonania: precyzyjnym odwzorowaniem koloru, wyraźnymi detalami i zabezpieczaną, połyskliwą powierzchnią. Stosowane przez nas sposoby zapewniają kalendarzom reklamowym wysoką trwałość i odporność na użytkowanie – co ważne, skoro promocja Państwa firmy ma przyciągać wzrok przez cały rok!

Projekt kalendarium tworzymy w oparciu o otrzymane przez Państwa materiały. Przesyłamy gotowy projekt, a po jego akceptacji zaczynamy produkcję. Zachęcamy do składania zamówień – najpraktyczniejsza forma marketingu zacznie działać także i dla Was!