Efektywność w pracy można osiągać na różne sposoby, zawsze jednak podstawą jest uporządkowanie wszystkich spraw do załatwienia i zadań do wykonania, co dziś, co jutro, co za tydzień. Kalendarze książkowe pozwolą ustalić właściwą kolejność rzeczy w trudnej sztuce jaką jest planowanie. Dzięki temu codzienna praca będzie łatwa, sprawna i skuteczna. Jako doświadczony i stale rozwijający swoją działalność producent kalendarzy książkowych dbamy o to, by w ręce naszych Klientów trafiały produkty najwyższej jakości – zachwycające zarówno swoją trwałością, funkcjonalnością, jak i estetyką. Dlatego też realizacje przygotowane przez Fabrykę Czasu wyróżnia przede wszystkim innowacyjne wzornictwo oparte na obowiązujących trendach. Oferujemy organizery osobiste w sześciu formatach do wyboru, w układzie dziennym lub tygodniowym. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki wybór pozwoli Państwu sięgnąć po artykuł, który spełni wszelkie wymagania. Proponujemy także wykonanie oprawy indywidualnej – np. z tłoczonym logo lub nazwą prowadzonej przez Państwa działalności.

Kalendarze książkowe z układem dziennym wzbogacone zostały o 12 kolorowanek antystresoych, które pomagają łagodzić stres, wyciszają, ułatwiają koncentrację, zwiększają kreatywność i wiarę we własne siły.

Możecie je Państwo wręczyć swoim klientom, by Wasza marka towarzyszyła im przez cały rok. Będą także świetnym upominkiem dla pracowników i atrakcyjną wizytówką przedsiębiorstwa. Jeśli szukają Państwo kalendarza firmowego, który zaprojektowano specjalnie z myślą o biznesowych zastosowaniach – znaleźliście się we właściwym miejscu.

Profesjonalizm i funkcjonalność w jednym

Nasze kalendarze firmowe przygotowaliśmy tak, by dopasować się do Państwa różnorodnych gustów. Stąd wiele wariantów układów i formatów, duża ilość miejsca na własne notatki czy adresy, a także bardzo przejrzysty układ. Zadbaliśmy również o stronę wizualną naszych propozycji – wykorzystujemy przyjemny w dotyku papier wysokiej jakości, sięgamy również po piękne oprawy, przypominające sukno, skórę czy też płótno typu jeans. Dzięki nim kalendarze firmowe zyskuję ekskluzywny wygląd, który nie tylko robi wrażenie na klientach i pracownikach, ale także wystawia jak najlepsze świadectwo danemu przedsiębiorstwu.

Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku niejasności także do wysyłania zapytań – jesteśmy tu dla Państwa!

Jaka jest najlepsza forma promocji firmy? Taka, która dobrze kojarzy się klientom. Z tego powodu kalendarze reklamowe cieszą się od lat niesłabnącym zainteresowaniem – łączą w sobie element marketingowy z faktyczną użytecznością, docenianą przez użytkowników.

Przyciągają wzrok już z daleka!

Nasze kalendarze reklamowe to dla Państwa szansa na atrakcyjne wizualnie zaprezentowanie swojej firmy bądź proponowanych usług. Dbamy o to, by grafiki prezentowane na okładkach modeli książkowych czy też w główkach modeli ściennych zachwycały jakością wykonania: precyzyjnym odwzorowaniem koloru, wyraźnymi detalami i zabezpieczaną, połyskliwą powierzchnią. Stosowane przez nas sposoby zapewniają kalendarzom reklamowym wysoką trwałość i odporność na użytkowanie – co ważne, skoro promocja Państwa firmy ma przyciągać wzrok przez cały rok!

Projekt kalendarium tworzymy w oparciu o otrzymane przez Państwa materiały. Przesyłamy gotowy projekt, a po jego akceptacji zaczynamy produkcję. Zachęcamy do składania zamówień – najpraktyczniejsza forma marketingu zacznie działać także i dla Was!

Kalendarz o układzie tygodniowym.

Kalendarz A5 - układ dzienny

Planer urlopowy, podsumowania miesiąca, przejrzysta rozpiska dni wolnych od pracy: kompaktowy kalendarz A5 z układem dziennym jest stworzony dla zapracowanych osób, które chcą mieć kontrolę nad swoim czasem. Na każdy roboczy dzień tygodnia przeznaczona jest jedna strona, dodatkowo wzbogacona podziałką godzinową – taki schemat pozwala wykorzystać dziennik nie tylko do zapisków, ale również do planowania spotkań, szkoleń czy zebrań.

Niewielkie rozmiary sprawiają, że kalendarz z układem dziennym zmieści się w każdej torebce czy neseserze. To przydatne narzędzie dla zabieganych biznesmenów i bizneswoman, zwłaszcza dzięki zintegrowanemu notesowi na dane kontaktowe. Również elegancki wygląd okładki, dwie mocne tasiemki czy mapy ułatwiają i uatrakcyjniają korzystanie z planera. Listy zalet dopełniają kolorowanki antystresowe.

Pracę nauczycieli wyznaczają terminy – zaplanowanych klasówek, spotkań z rodzicami, zebrań czy wycieczek. By ułatwić Państwu pełną kontrolę nad grafikiem, przygotowaliśmy dla Was specjalny, kalendarz książkowy A5. Jego najważniejszą zaletą są przejrzyste tabelki na plan lekcji, oceny uczniów czy terminy spotkań – to nie tylko szerokie komórki na zapiski, ale także wyznaczone i dobrze widoczne miejsca do zanotowania numeru sali, kodu klasy czy daty.Oprócz tabel, książkowy kalendarz nauczycielski ma sekcję z układem dziennym na okres od września do czerwca, i sekcję z układem tygodniowym rozpisaną na miesiące wakacyjne. Poruszanie się pomiędzy tabelami z ocenami i planem zajęć a aktualną datą dzienną ułatwia niebieska, mocna tasiemka. Całości dopełniają estetycznie zaprojektowane okładki – mogą Państwo także zlecić wykonanie oprawy indywidualnej, na przykład z logo szkoły.

Kalendarz B5 - układ dzienny

To propozycja dla osób, które lubią mieć pełną kontrolę nad planem każdego dnia. W kalendarzu z układem dziennym pod każdą datą znajdą Państwo całą stronę przeznaczona na Wasze notatki, plany czy listy. Dzięki umieszczeniu z boku podziału na godziny, możliwe jest tworzenie bardzo przejrzystych planów – nie pogubicie się w dziesiątkach spotkań i zadań do wykonania! Ogromną zaletą są także strony przeznaczone na podsumowanie miesiąca.

Model ten ma perforowane narożniki, a także wyraźne, szare i czerwone registry – elementy te pozwalają szybko odnaleźć interesującą datę, przez co codzienne użytkowanie kalendarza jest bardzo wygodne. Papier dobrej jakości nie rozmazuje długopisu, jest także przyjemny w dotyku i umożliwia szybkie kartkowanie. Wszystkie te elementy sprawią, że pokochają Państwo swój dzienny organizer od razu!

Kalendarz B5 - układ tygodniowy

Dla tych z Państwa, którzy wciąż są w ruchu i cenią kompaktowe rozwiązania, przygotowaliśmy kalendarze książkowe w formacie B5 z układem tygodniowym. Skonstruowane w ten sposób terminarze pozwalają łatwo zorientować się w kolejnych zadaniach na dany dzień, umożliwiają także dokładne zapisanie spotkań czy wydarzeń – wszystkie daty mają podział na godziny. Gwarantuje to przejrzystość i łatwość w dopisywaniu kolejnych zadań. Jednocześnie mniejszy rozmiar sprawia, że model ten zmieści się w każdej torebce, plecaku czy aktówce.

Piękne kolory okładek i materiał, który jest przyjemny w dotyku, sprawiają, że kalendarze książkowe wyglądają bardzo estetycznie i zachęcają do wykorzystywania ich w codziennym planowaniu. Dużym udogodnieniem są dwie tasiemki, a także strony przeznaczone na dane kontaktowe.

Kalendarz A4 - układ dzienny

Przydają się zarówno w domu, jak i w firmach – ułatwiają organizowanie spotkań i zadań, przypominają o ważnych datach, wreszcie pozwalają na ustalanie planów na wiele miesięcy do przodu. Kalendarze książkowe z układem dziennym pozwalają na szczegółowe rozpisanie zadań pod każdą datą. Natomiast by ułatwić całościowe spojrzenie na dłuższy okres czasu, znajdziecie Państwo w nim także terminarz miesięczny, przydatny do wpisania urodzin i rocznic oraz planowania urlopów.

Kalendarze książkowe w formacie A4 mają przyjemne w dotyku, eleganckie oprawy. Ich profesjonalny wygląd sprawia, że terminarz ten będzie świetnym prezentem – tak dla bliskich, jak i dla pracowników. Dobrej jakości papier nie rozmazuje tuszu w czasie pisania, a dwie tasiemki ułatwiają poruszanie pomiędzy datami. Nasz produkt bardzo szybko okaże się niezastąpiony w codziennym planowaniu.

Kalendarz A4 - układ tygodniowy

Dużo miejsca pod każdą datą, dzień podzielony na godziny, co ułatwia zapisywanie spotkań i zadań do wykonania – kalendarz książkowy z układem tygodniowym to najlepszy asystent każdej zajętej osoby. Tego rodzaju struktura pozwala natychmiast zorientować się w rozkładzie dnia, uchroni także przed spóźnianiem. Terminarz przyda się zarówno zabieganym pracownikom, jak i studentom walczącym z nadmiarem zajęć.

Okładka w głębokim kolorze, wykonana z przyjemnego w dotyku materiału, nadaje kalendarzowi książkowemu bardzo profesjonalnego wyglądu. Dwie tasiemki ułatwiają poruszanie się pomiędzy terminami, a notes teleadresowy pozwala zachować wszystkie ważne numery w jednym miejscu. Wyraźny druk i dobrej jakości, nierozmazujący papier sprawiają, że korzystanie z terminarza to czysta przyjemność i wygoda.

Kalendarz A6 - układ tygodniowy

Bardzo popularny i wyjątkowo praktyczny kalendarz książkowy w formacie A6: zmieści się w każdej torebce, plecaku, aktówce, a nawet kieszeni, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką.

To niezbędne akcesorium dla tych osób, które mają wiele spraw do załatwienia, a zarazem cenią sobie przejrzystą organizację. Oprócz dużej ilości miejsca przy każdej dacie (także przy sobotach i niedzielach!), znajdą Państwo również skrócony plan na cały tydzień, a także pomniejszony widok miesiąca. Pozwoli to bez trudu oznaczyć ważne daty, zaplanować zadania, a także odnotować umówione wizyty czy spotkania. Kalendarza nie trzeba wertować, wystarczy rzut oka, by zorientować się w swoich planach na dany tydzień.

Książka została wykonana bardzo starannie – oprawa jest szyta, konkretne daty można oznaczać tasiemką, czcionka natomiast jest bardzo wyraźna. Wszystko to sprawia, że kalendarz będzie dobrym, praktycznym prezentem.