Okładka Double

Stwórz organizer idealny! Jeśli uważasz, że w klasycznych kalendarzach jest za mało miejsca na dodatkowe notatki niezwiązane z konkretnymi datami lub szukasz czegoś więcej niż planer w stylu bullet journala, to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Spersonalizowany organizer 2w1

Unikatowe, dopasowane do Twoi potrzeb połączenie dwóch wybranych produktów w jednej okładce, to oryginalne i jednocześnie praktyczne rozwiązanie dla wszystkich dobrze zorganizowanych osób, miłośników prowadzenia dzienników czy szukających analogowego sposobu na spisywanie list zadań.

Połączenie dwóch produktów jedną okładką pozwoli Ci zawsze mieć pod ręką zarówno kalendarz, jak i osobisty planer bądź notes... lub planer i notes – wszystko zależy od Ciebie! Nasze organizery 2w1 dopasowujesz do swoich potrzeb, wybierając to, czego oczekujesz od idealnego organizera.

Funkcjonalnie i wygodnie

Dzięki oryginalnemu zestawieniu ze sobą wybranych produktów, możesz szybko porównywać swoje zapiski – czy to ważne, zbliżające się wydarzenia czy swoje przemyślenia lub inne notatki. Wystarczy odwrócić organizer, by zamiast kalendarza, notesu bądź planera otworzyć drugi, wybrany przez Ciebie produkt.

Dodatkowo zyskujesz jeszcze więcej miejsca na swoje plany i zapiski. Rozwiązanie to eliminuje też konieczność noszenia, a później szukania w domu czy też w torebce lub plecaku dwóch osobnych przedmiotów.

Połącz w jednej okładce dwa dowolne, interesujące Cię produkty i ciesz się organizerem idealnym!

Format A5:

  • notes – w kratkę lub w linie;
  • T.O.P. Planer – Twój Osobisty Planer pozwalający zapisywać ważne w danym miesiącu lub tygodniu wydarzenia, rozpisywać plany treningowe i dietetyczne, jak również notować Twoje cele i sukcesy;
  • kalendarz A5 – klasyczne kalendarium o układzie dziennym, na cały rok kalendarzowy;
  • kalendarz akademicki – terminarz dla uczniów i studentów o układzie tygodniowym.

Format B5:

  • planer – na jednej stronie kalendarium w układzie tygodniowym, na drugiej notes w kropki;
  • kalendarz – tradycyjne kalendarium o układzie dziennym lub tygodniowym